• Kwiecień

• ​​​​​​

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu – ubieramy się na niebiesko

5 kwiecień

Dzień Marchewki – promowanie zdrowego stylu życia – JEM marchewką – ubieramy się na pomarańczowo.

8-12 kwiecień

Tydzień Zdrowia w Przedszkolu – „Zdrowie dla wszystkich”- Igrzyska zdrowia.

15 – 19 kwiecień

Dni Raszyna i Falent – promowanie naszej „Małej Ojczyzny”. Wystawa „Raszyn i Falenty wczoraj i dziś”. Prosimy Rodziców o przynoszenie do swoich grup – ilustracji, zdjęć, pocztówek, obrazów, broszur, opisów, wierszy na temat naszej „Małej Ojczyzny”.

22 kwiecień

Międzynarodowy Dzień Ziemi – Ola Kazio i Dzień Ziemi – filmy edukacyjne dla dzieci „Przyjaciele Ziemi”,  „Przyjęcie dla Ziemi”.

23 kwiecień godz. 9:30

Wyjazd na spektakl pełen humoru Teatru Capitol „Brzechwa 2020”

Wyjazd 8:45, śniadanie 8:15

24 kwiecień

Dzień Tańca – tanecznym krokiem bawimy się w przedszkolu – Pokaz tańców w grupach/z Panem Łukaszem/ i dla chętnych dzieci indywidualne występy przygotowanych tańców w domu z Rodzicami -  „Taniec moją pasją”. Ubieramy dzieci w różnorodne stroje pasujące do preferencji tanecznej dziecka.