•     Przedszkole znajduje się przy ul. Opackiego 44 w Falentach

Do budynku prowadzą dwa wejścia:

- główne ze schodami /oznakowane informacją w języku braille'a/ i barierkami

- boczne /lewa strona budynku/ ze schodami i barierkami

Dyrektor jest kierownikiem przedszkola.                                                    W naszym przedszkolu dyrektorem jest mgr Bożena Sieradzka.

Pracownikami przedszkola są nauczyciele oraz osoby z administracji i obsługi.

W przedszkolu są trzy grupy dzieci.

Tak wygląda sala Starszaków.

Tak wygląda sala Zuchów

A tak wygląda sala Krasnali.

W placówce znajdują się także dwie szatnie dla dzieci.

Mała.

Duża.

Na tyłach przedszkola znajduje się plac zabaw dla dzieci.

Jeśli przyjedziesz do nas autem zaparkuj na specjalnie oznaczonym miejscu.

Miejsce parkingowe jest oznakowane i pomalowane kolorem niebieskim z białym symbolem niepełnosprawności i znajdziesz je przy furtce wejściowej na teren Przedszkola.

Jesteśmy kameralnym 3-oddziałowym wiejskim przedszkolem czynnym codziennie w godz. 7-17.

Budynek dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych znajduje się w zacisznym zakątku podwarszawskiej miejscowości i w sąsiedztwie rezerwatu ,,Stawy Raszyńskie’’.

Otoczenie przedszkola to masa drzew, krzewów i kwiatów, a także ogródek zabaw dla dzieci

wyposażony w urządzenia terenowe do zabaw i ćwiczeń gimnastycznych.

Pracownicy przedszkola starają się łączyć tradycję z nowoczesnością i tworzą rodzinną atmosferę do zapewnienia jak najlepszych warunków do opieki.

Zespół nauczycielski  przykłada dużą wagę do wychowania i nauczania wychowanków dostosowując metody do ich możliwości i potrzeb.

Naszym priorytetem jest dbanie o bezpieczeństwo dziecka, wychowanie do wartości, współpraca z rodzicami i postępowanie zgodnie z naszym mottem:

,,DZIECKO CHCE BYĆ DOBRE:

JEŚLI NIE UMIE – NAUCZ

JEŚLI NIE WIE – WYTŁUMACZ