• MAJ

• 6-31 maja

Akcja „Rowerowy Maj”

1 -13 maja

Konkurs recytatorski  w przedszkolu „Rodzina w poezji dziecięcej” Regulamin konkursu i przykładowe wiersze umieszczone są na tablicach informacyjnych grup.      I etap: Przygotowanie dowolnego wiersza w domu wraz z Rodzicami do 13 maja.

/II etap:  14 maja – eliminacje w grupach. III etap -  15 maja finał konkursu z nagrodami./

9 maja 9:00 – 11:00

Robotyka  w grupach: Krasnale i Zuchy– warsztaty z programowania

13 maja 9:00- 11:00

Robotyka  w grupie Starszaków – warsztaty z programowania

14 maja

II etap: Eliminacje konkursu „Rodzina w poezji dziecięcej” w grupach.

15 maja

III etap: Finał konkursu recytatorskiego „Rodzina w poezji dziecięcej” z nagrodami.

Dzień Niezapominajki – ubieramy się na niebiesko lub różowo lub fioletowo

16 maja

Zdjęcia grupowe na „łące” stokrotek w naszym przedszkolu

21 maja

Wycieczka „Na cztery łapy”  do Osady Przygoda – ubieramy się wygodnie/sportowo/, bierzemy plecaki /śniadanie 8:15, wyjazd 8:40, powrót około 15:00.

24 maja

Piknik rodzinny Mama, Tata i Ja – wiele atrakcji i niespodzianek.

• Uwaga!

• Poszukujemy nauczyciela logopedy i psychologa na

miesiąc maj i czerwiec, a także od września

na zastępstwo.

Osoby chętne prosimy o zgłaszanie się do Dyrektora Przedszkola.

Tel. kontaktowy